Bouřliváky DVBBS i Olivera Heldense představí Finlandia Mácháč 2016

30. červenec 2016 | 20:16
Festival Mácháč. Foto: archiv Petr TajčmanFestival Mácháč. Foto: archiv Petr Tajčman

DOKSY - Festival Finlandia Mácháč, který se koná tradičně na pláži Klůček u břehu Máchova jezera, přivítá 19. a 20. srpna 2016 všechny fanoušky taneční hudby, aby jim nabídl ty nejlepší zahraniční a domácí umělce.

Během dvou dnů se na čtyřech scénách vystřídá více jak 120 vystupujících. Jednou z letošních novinek je zachování zahraničních hostů i v sobotním programu tak, jak tomu bylo při jubilejním patnáctém ročníku, který byl kompletně vyprodán.

Není snad žádného fanouška elektronické hudby středního proudu, který by neznal hymnu Tsunami. Skladbu, která ovládla nejen největší světové festivaly, ale i např. fotbalové stadiony a televizní reklamy, představí na největším domácím beach open air festivalu osobně její autoři – kanadské duo DVBBS, které je zároveň headlinerem pátečního programu.

Hlavním sobotním lákadlem pak bude holandský producent Oliver Heldens, který si přijede k Máchovu jezeru užít českou premiéru. V jednadvaceti letech se stal po celém světě synonymem pro future house a není tak divu, že v aktuálním žebříčku nejprestižnější ankety DJ Mag Top 100 Djs jej najdete hned na 12. příčce.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

V České Lípě bude 3D bludiště

V České Lípě bude 3D bludiště

9/8 / AKTUALITY / ČESKÁ LÍPA - Českolipská radnice chce postavit v rekreačním centru Dubice lanové 3D bludiště za více než čtyři miliony korun.


V České Lípě bude více míst k parkování. Nové parkoviště se plánuje na Špičáku

V České Lípě bude více míst k parkování. Nové parkoviště se plánuje na Špičáku

1/8 / AKTUALITY / ČESKÁ LÍPA - Od podzimu se mohou obyvatelé České Lípy těšit na více míst k parkování. Výstavba parkoviště začne na sídlišti Špičák.


Parkování v českolipské nemocnici bude nově za peníze. Vzniknou i nová místa

Parkování v českolipské nemocnici bude nově za peníze. Vzniknou i nová místa

17/7 / AKTUALITY / ČESKÁ LÍPA - Českolipská nemocnice s poliklinikou připravuje nový parkovací systém v areálu. Řidiči si nově připlatí.


Za bodnutí tchýně dostal deset let

Za bodnutí tchýně dostal deset let

15/7 / KRIMI / KRAVAŘE - Vloni v prosinci v Kravařích na Českolipsku bodl dvaapadesátiletý muž svou tchýni do krku. Ta zemřela a muže čeká desetiletý pobyt za mřížemi.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeČeskolipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeČeskolipsko.cz na Facebooku


Redakce MojeČeskolipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516