Školačka z České Lípy vyhrožovala sokyni smrtí

4. leden 2016 | 00:50
Facebook, logo. Foto: Pixabay.comFacebook, logo. Foto: Pixabay.com

Česká Lípa - Policisté vyšetřují nezletilou školačku, která jiné dívce vyhrožovala zabitím. A to na sociální síti. Důvodem byl její kamarád.

Podle policejní mluvčí Ivana Balákové dívka z České Lípy psala své vrstevnici zprávy na Facebook. Zprávy byly urážející  a obsahovaly nadávky. Kromě vulgárního slovníku dívka přidala i výhrůžku smrtí.

Pisatelka opakovaně hrozila tím, že sokyni zabije, pokud nenechá na pokoji jistého mladíka. Na něj si ona sama činí majetnické právo.

Ještě než se k podání trestního oznámení rodiče rozhodli, pisatelku, která jejich dceři takto vyhrožuje, osobně kontaktovali, aby si s ní promluvili.  Ona jim ale naprosto v klidu do očí řekla, že vše, co psala na facebook, myslí vážně. K tomu ještě dodala, že si za tuto situaci může jejich dcera sama.

"Policisté případ nyní prověřují a zjišťují, zda výhrůžky dosáhly takové intenzity, aby podezřelá dívka naplnila svým chováním skutkovou podstatu přečinu nebezpečného vyhrožování,“ dodala policejní mluvčí Ivana Baláková.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

V České Lípě bude 3D bludiště

V České Lípě bude 3D bludiště

9/8 / AKTUALITY / ČESKÁ LÍPA - Českolipská radnice chce postavit v rekreačním centru Dubice lanové 3D bludiště za více než čtyři miliony korun.


V České Lípě bude více míst k parkování. Nové parkoviště se plánuje na Špičáku

V České Lípě bude více míst k parkování. Nové parkoviště se plánuje na Špičáku

1/8 / AKTUALITY / ČESKÁ LÍPA - Od podzimu se mohou obyvatelé České Lípy těšit na více míst k parkování. Výstavba parkoviště začne na sídlišti Špičák.


Parkování v českolipské nemocnici bude nově za peníze. Vzniknou i nová místa

Parkování v českolipské nemocnici bude nově za peníze. Vzniknou i nová místa

17/7 / AKTUALITY / ČESKÁ LÍPA - Českolipská nemocnice s poliklinikou připravuje nový parkovací systém v areálu. Řidiči si nově připlatí.


Za bodnutí tchýně dostal deset let

Za bodnutí tchýně dostal deset let

15/7 / KRIMI / KRAVAŘE - Vloni v prosinci v Kravařích na Českolipsku bodl dvaapadesátiletý muž svou tchýni do krku. Ta zemřela a muže čeká desetiletý pobyt za mřížemi.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeČeskolipsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeČeskolipsko.cz na Facebooku


Redakce MojeČeskolipsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516